Жлоб-арт
Музей-ресторан "Сало"
пр. Свободи 6/8LvivLvivUkraine
(032) 235-55-36Музей-ресторан "Сало"

Жлоб-арт

Жлоб-арт

1-29 лютого 2012, Музей-ресторан "Сало" (пр. Свободи 6/8)

Сайт:
www.saloart.com.ua
Телефон для довідок:
+38(063) 250 61 91 

Мистецька подія всеукраїнського значення і виключно українського походження у арт-музеї “САЛО” – ЖЛОБ-АРТ, привезений з самого серця Троєщини!

Пані та панове не пропустіть живі скульптури та мертві інсталяції, жлобів, які дивляться з полотен самих резонансних митців україни!
Музичний супровід прямою поставкою з маршруток міжміського сполучення!

Епатажне відкриття: 1 лютого 2012 року о 19.00. Заходити вільно всім!

У 2011 проект від Галереї Незалежного Мистецтва ANTIN’S COLLECTIONS названо третім за значимістю серед культурних проектів в Україні. За межами Києва «Жлоб-арт» демонструватиметься вперше, “тілько ву Львові”.

Найнеоднозначніша «contemporary art»  інтреракція “ЖЛОБ-АРТ” націлена не на звеличення жлобства та його артефактів у мистецтві і навіть не на сарказм стосовно цього явища. Це таке собі дослідження жлобів та жлобства у всіх його проявах в минулому (та, повірте, і в теперішньому), коли глядачу пропонується подивитись, оцінити, помацати “жлобізм” і зробити свої висновки.

Проект складатиметься з виставки візуального мистецтва, живих інсталяцій, показу «жлобських» мод, концерту гурту та геппенінгів за участю художників, акторів, музикантів, ді-джеїв та самих глядачів.
• Візуальне мистецтво. Виставка художників- членів анархічного угруповання Союз Вольних Художників «Воля або смерть» буде представлена роботами Івана Семесюка, Олекси Манна, Сергія Коляди, Андрія Єрмоленка, Сергія Хохла, Ніни Мурашкіної, Романа Мініна, та роботами художників Руслана Тремби, Оксани Левчені-Костянтиновської, Стаса Волязловського.
• Інсталяції. ІНТЕРАКТИВ! Вашій увазі буде представлена жива інсталяція «Жлобопарк. Тваринолюди», яка забезпечить ефект повної відео-аудіо-присутності в місцях тотального скупчення жлобства. Відвідувачі матимуть можливість взяти участь у інтерактивних інсталяціях, зробити фото з жлобо-представниками, а також ВПЕРШЕ внести СВІЙ вклад у проект Антона Мухарського.

Інформацію надано організаторами

Print 

Написати відгук
Введіть код:

Наш канал на YouTubeМи на Facebook!