Океан Ельзи з симфонічним оркестром
Львівський національний академічний театр опери та балету імені Соломії Крушельницької
пр. Свободи, 28LvivLvivUkraine
(032) 242-11-63Львівський національний академічний театр опери та балету імені Соломії Крушельницької

Океан Ельзи з симфонічним оркестром

Океан Ельзи з симфонічним оркестром

20 грудня 2011, початок о 18:00 та 21:00, Львівський національний академічний театр опери та балету імені Соломії Крушельницької (пр. Свободи, 28)

Вартість:
200-1500 UAH
Сайт:
www.dikart.com.ua
Телефон для довідок:
+38(032) 235-77-88 

У Львівській опері відбудуться два концерти "Океану Ельзи" з симфонічним оркестром.

Відео та фото з концерту

Особливість програми у тому, що музиканти не створюватимуть спеціальні аранжування, як це зазвичай буває на подібних концертах. Кращі композиції Океан Ельзи будуть виконані у звичайній для групи роковій стилістиці, а оркестр гратиме свої партії.
 
Слухачам вперше надається можливість почути живе виконання максимально наближене до студійного варіанту, тобто так, як пісні звучать на платівках.

Святослав Вакарчук, лідер О.Е.: «На перший експеримент з оркестром ми зважилися ще у 2002 році, коли створили програму «Тихий Океан». І після не раз залучали класичних музикантів для співпраці. Але тоді ми створювали спеціальні аранжування під кожну композицію. А ось ідея конкретно цієї програми полягає в тому, щоб у звичне для всіх рокове звучання «Океану Ельзи» додати симфонічний оркестр. І в цьому так званому дуеті ніхто ні під кого не підлаштовується, від цього музика стає тільки ширше - на такий крок ми дійсно пішли вперше».

До програми концерту увійдуть вибрані композиції з усіх семи альбомів «Океан Ельзи». У Львові 20 грудня «Океан Ельзи» відіграє одразу два концерти у супроводі симфонічного оркестру.

Замовити квиток

Print 

2Відгуки Відвідувачів

Написати відгук
Введіть код:

Наш канал на YouTubeМи на Facebook!